Зі святом останнього дзвоника!

Дорогі наші учні!

Любі вчителі, шановні батьки!

Щиро вітаю Вас із завершенням 2022 – 2023 навчального року, бентежного, складного, сповненого тривог, надій та сподівань.

Разом ми вистояли, витримали, довели, що ми незламні.

З вірою в Перемогу кожен із нас планує літній відпочинок під час шкільних канікул. Зичу усім відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Дорогі випускники! Для вас нинішній шкільний рік є останнім. Ваше дитинство, найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів, позначена чорною смугою війни – і ви не за віком подорослішали, усвідомили значимість людського життя, родини, взаємин з однолітками, з дорогими серцю вчителями. Тепер ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Зичу щасливого шляху поряд з гарними людьми. Нехай кожна мить буде насичена приємними подіями, гідними здобутками.

Вірю, що Ви реалізуєте свої мрії, з користю застосуєте здібності, розкриєте на повну свої таланти!

Переконана, ви – успішні, справжні творці своєї долі, гідні патріоти своєї країни!

Будьте впевнені у правильності обраного шляху, у власних силах. Зичу невичерпної енергії, завзяття та реалізації цікавих планів і проєктів.

Висловлюю глибоку шану та вдячність педагогам гімназії за самовіддану працю, батькам учнів – за те, що, незважаючи на труднощі, щохвилини були поряд з дітьми, з розумінням ставилися до викликів, перешкод, які долали разом з нами.

Своєю любов’ю та невтомною працею ми допомагаємо дітям пізнавати світ, прищеплюємо найвищі моральні цінності.

Щастя, добра, міцного здоров’я, любові, шалених успіхів на шляху до здійснення найзаповітніших мрій!

А найголовніше – Перемоги та Миру!!!

З повагою – директор Лариса Семенівна Ліщинська

Сторінка Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *