Фонд братів Суркіс відновив будівлю київської гімназії, постраждалу від вибуху ворожого безпілотника

Під час однієї з атак, здійснених російською федерацією на місто Київ у травні 2023, постраждала будівля гімназії: вибуховою хвилею, спричиненою відбиттям українською ППО бражуючих ворожих літальних об’єктів, було пошкоджено близько 90 вікон (розбито шибки, деформовано рами), виламано до двох десятків дверей, у деяких місцях зруйновано конструкції підвісної стелі.

         Всі приміщення перевірені на можливість безпечної роботи працівників гімназії та перебування в гімназії учнів. Міською комісією здійснено огляд пошкоджень, складено відповідні акти про засвідчення руйнувань та про необхідність виконання ремонтних робіт.

        На сумну подію, яка торкнулася учасників освітнього процесу гімназії, відгукнулася влада міста Києва, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Святошинська районна в м. Києві державна адміністрація, випускники минулих років (зокрема, брати Суркіс). Адміністрація спільно з ПК, працівники гімназії постійно дбають про безпечні умови праці. Благодійна організація «Благодійний фонд братів Суркіс» надав благодійну допомогу із проведення демонтажних та монтажних робіт із встановлення 90 нових віконних блоків та 17-ти дверей, здійснено ремонт підвісної стелі.

Читати на facebook

Детальніше …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *