Шановні батьки!

Ми живемо у час викликів – пандемія вимагає від членів суспільства мобільності та трансформаційності до нових реалій та вимог.

З 1 листопада 2021 року у зв’язку із переходом міста Києва до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки навчання у Київській гімназії № 154 відновлюється у дистанційній формі.

Нагадуємо, що навчання відбувається в синхронному (у режимі реального часу) та асинхронному (надання матеріалів та завдань) режимах. Кожен педагог повідомлятиме про форму проведення уроку (Zoom, Meet, Google-клас, сайти для класу, месенджери та ін.)

Рекомендуємо вам посприяти якісній організації режиму дня дітей. Заняття буде організовано за розкладом, але тривалість та формат їх не шкодитимуть здоров’ю гімназистів, не перевантажуватимуть учнів. Просимо допомогти учителям та класним керівникам налаштувати дітей на свідому та доброчесну роботу, адже результат навчання, у тому числі дистанційного, — перш за все не бал у табелі, а знання та набуті вміння.

Адміністрація гімназії та педагоги завжди готові до комунікації. Про всі проблеми повідомляйте класному керівнику, котрий допоможе вирішити питання або переадресує його колезі-предметнику. Зауважимо, що організація навчання здійснюється в межах робочого часу педагогів.

Щиро вдячні за розуміння та сподіваємося на успішну співпрацю.

Бережіть себе та свої родини і будьмо здорові!